Alen Horvat izbjegnuo prvi poraz u 97. minuti pogotkom iz kaznenog udarca

Utorak, 09. veljače 2021. 19:31 Napisao/la  SC
Alen Horvat
Alen Horvat

Alen Horvat nastavio je pozitivan niz rezultata u saudijskom prvenstvu u dramatičnoj završnici zaostale utakmice 16. kola.

Momčad Al Nasra Riyada izbjegnula je prvi poraz pod Horvatovim vodstvom u 97. minuti utakmice protiv Al Fateha, pogotkom Hamdallaha iz kaznenog udarca Al Nasr Riyadh osvojio je bod (1:1) nakon što je Al Fateh poveo autogolom Al Hassana u 89. minuti.

Hovat je time ostvario drugi neodlučeni rezultat na gostovanjima otkada je postao trener, ostvario je pet pobjeda u prvenstvu i osvojio Supercup nakon pobjede protiv Al Hilala, ponajbolje saudijske momčadi.

Nakon 17. kola Al Nasr Riyadh nalazi se na 5. mjestu s 25 bodova.