2. Bundesliga: Damir Kreilach strijelac i asistent u pobjedi protiv Kaiserslauterna

Nedjelja, 16. travnja 2017. 20:41 Napisao/la  SC

Poredak:  Hannover    56, Stuttgart    54,    Union Berlin        54,    Braunschweig        54,    Dresden        46...

Damir Kreilach postigao je prvi pogodak za Union Berlin u utakmici protiv Kaiserslauterna, kapetan berlinske momčadi postigao je pogodak u 14. minuti.

Gosti su izjednačili u 68. minuti Gausovim pogotkom nakon čega su domaći počeli pritiskati i tek pred kraj utakmice uspjeli ostvariti željeno.

U 85. minuti domaće je u novo vodstvo doveo Polter udarcem glavom, da bi u 88. minuti konačni rezultat postavio Hosiner na Kreilachovu asistenciju.

Roberto Punčec odigrao je cijelu utakmicu za Union Berlin, koji nakon 29. kola nastavlja borbu za jedno od dva mjesta koja izravno vode u prvu Bundesligu.

Union Berlin je trenutačno  treći, nalazi se na mjestu koje vodi u doigravanje za plasman u prvu Bundesligu.

Kreilach je protiv Kaiserslauterna postigao osmi pogodak ove sezone.

Utakmice 29. kola: 1860 München - Sandhausen 1:1, Bochum - Furth 1:0, Dresden - Dusseldorf 1:1, Karlsruher - Heidenheim 0:1, St. Pauli - Wurzburger Kickers 1:0, Union Berlin - Kaiserslautern 3:1, Hannover - Braunschweig 1:0, Nurnberg - Aue 2:1, ponedjeljak, 17. travnja (20.15):  Bielefeld - Stuttgart