Ivan Durdov prvim pogotkom donio prvu pobjedu momčadi Simona Rožmana

Subota, 06. kolovoza 2022. 19:41 Napisao/la  SC
Slavlje u Ljubljani

Ivan Durdov odlučio je pobjednika utakmice 4. kola slovenskog prvenstva između Brava i Domžala (0:1)!

Bivši napadač Orijenta 1919 i najbolji strijelac druge lige postigao je u 11. minuti jedini pogodak u Ljubljani i donio tri boda momčadi Domžala, koju vodi bivši trener Rijeke Simon Rožman.

Durdovim pogotkom Domžale su ostvarile prvu pobjedu ove sezone!

Još jedan bivši igrač Orijenta 1919 igrao je za Bravo u završnici utakmice, Loren Maružin ušao je u igru u 74. minuti.