Superliga: Odbojkašice Rijeke CO opravdale ulogu favorita

Subota, 19. veljače 2022. 21:46 Napisao/la  SC

Riječanke su se u Puli vratile na pobjedničke staze i isprale gorčinu neočekivanog domaćeg poraza od Karlovca

Odbojkašice Rijeke CO

Superliga odbojkašica, 16. kolo

VELI VRH – RIJEKA CO 1:3 (22:25, 16:25, 26:24, 20:25)

Dvorana OŠ Veli Vrh.

Suci: Markulin i Poropat.

VELI VRH: Srdić, Bastijančić, Miletić (L), Stošić (L), Olujić, Rakić, Grgorinić, Ćaćić, Kalister, Ivanović, Šverko, Ćorić, Kliman.

RIJEKA CO: Gregorović, Volarić (L), Štiglić, Žarković, Trcol, Popić, Koraca, Mioč, Fabris, Brkičić, Pavačić, Aničić.

Odbojkašice Rijeke CO vratile su se pobjedama, nakon iznenađujućeg domaćeg poraza od Karlovca Riječanke su u svoju korist riješile regionalni derbi u Puli.

Iskusne Puljanke u prvom dijelu sezone dobrano su namučile Riječanke koje su do pobjede došle tek u petom setu, uzvratni susret u Puli ipak je protekao u značajnijoj dominaciji djevojaka trenera Igora Lovrinova.

- Odigrali smo pristojno, možda s malo previše grešaka, ali bilo je OK. Imali smo priliku završiti utakmicu u tri seta, ali nema veze. Važno je da je ovo za nas bilo uspješno gostovanje i da se malo vratimo na pobjedničke staze, rekao je Igor Lovrinov, trener Riječanki.

Rezultati 16. kola: Enna Vukovar – Dubrovnik 3:0, Brda – Dinamo 0:3, Marina Kaštela – Osijek 3:0, Veli Vrh – Rijeka 1:3