Sedam poena Sanje Popović u pobjedi Fakro Muszyne, Milan Rajković sudio ogled Prostejova i Atoma

Petak, 07. prosinca 2012. 09:22 Napisao/la  SC

U skupini D Eczacibasi VitrA na gostovanju je svladao Azzerrail 3:1. Riječanka Ana Grbac dobila je priliku kroz utakmicu na poziciji tehničarke ostvarivši jedan poen, dok su u redovima turskog sastava Senna Ušić Jogunica upisala 16 poena, a Maja Poljak 17 poena

Odigrane su utakmice petog kola odbojkaške Lige prvaka, a hrvatske odbojkašice ponovo su imale zapažene učinke. U skupini F poljska Fakro Muszyna na gostovanju je pobijedila Crvenu zvezdu 3:0, a Riječanka Sanja Popović u slavlje je ugradila sedam poena. Dinamo Moskva je pak na domaćem terenu svladala Lokomotiv iz Bakua 3:2 nakon maratona koji je trajao 131 minutu, a Nataša Osmokrović u dresu moskovskog kluba upisala je 19 poena.

U skupini B Agel Prostejov je na domaćem terenu izgubio od  Atom Trefla 0:3. Marina Miletić igrala je samo drugi set u redovima domaćina, a prvi sudac utakmice bio je riječki sudac  Milan Rajković.

U skupini D Eczacibasi VitrA na gostovanju je svladala Azzerrail 3:1, a na terenu su bile čak tri odbojkašice iz Hrvatske. Riječanka Ana Grbac dobila je priliku kroz utakmicu na poziciji tehničarke ostvarivši jedan poen, dok je u redovima turskog sastava Senna Ušić Jogunica upisala 16 poena, a Maja Poljak 17 poena.

U skupini A Cannes je svladao Volero 3:1, Karla Klarić je za švicarski sastav ostvarila zapaženih 16 poena. Talijanski Robur Tiboni je u skupini E na domaćem terenu izgubio od Dinama iz Kazana 0:3, a Ilijana Dugandžić je ostvarila osam poena za domaćina.

Detalj s utakmice Prostejov - Atom Trefl, u pozadini riječki sudac Milan Rajković