Superliga: Riječani poraženi u Osijeku, Mursa preokretom do pobjede, Riječanke lako sa Olimpikom

Subota, 09. veljače 2019. 18:31 Napisao/la  SC
Luka Osojnak (MOK Rijeka)
Luka Osojnak (MOK Rijeka) Foto: MOK Rijeka

Superliga odbojkaša, drugi krug - 8. kolo

MURSA OSIJEK - MOK RIJEKA 3:2 (26:24, 22:25, 15:25, 25:20, 15:12)

NŠD Gradski vrt. Gledatelja: 50

Suci: Pišćak i Horvat

MURSA OSIJEK: Bešlić, Brandić, Ilić, Gubić, K. Šućur, Šimunić, Škugor, J. Šućur, Teppert, Odobašić, Majer, Stanković, Kraljević, Kovačević

MOK RIJEKA: Pavlović, Ličina, Donevski, Osojnak, L. Lasić, Janjanin, Bogdanović, Smiljanić, Colnar, Jurčević

Odbojkaši Rijeke poraženi su na gostovanju u Osijeku.

Domaći su odbojkaši poveli 1:0 u setovima, a zatim su Riječani izjednačili i preokrenuli utakmicu u svoju korist.

No, nakon vodstva od 1:2, Mursa je uspjela izjednačiti, a zatim i osvojiti odlučujući peti set.

Superliga odbojkašica, drugi krug - 8. kolo

RIJEKA CO - OLIMPIK 3:0 (25:17, 25:14, 25:17)

Dvorana mladosti. Gledatelja: 150

Suci: Poropat i Markulin

RIJEKA CO: Cvitković, A. Popić, Barać, Tomić, Vrban, Boban, T. Popić, Francetić, Šćulac, Mioč, Koraca, ŽArković, Volarić, Cvijić

OLIMPIK: Butković, Štaka, Šandrk, Deak, Radanović, Jularić, Barić, Krmpotić, Kliman, Grozdanić, Martinčić, Toplek

Odbojkašice Rijeke Co lako su se obračunale sa Olimpikom.

Zavšrilo je na Trsatu 3:0, a domaćim odbojkašicama za pobjedu je trebala 61 minuta igre.