Superliga: Odbojkaši Rijeke poraženi od Centrometala nakon 134 minute igre

Subota, 06. studenog 2021. 22:22 Napisao/la  SC

CENTROMETAL – RIJEKA 3:2 (25:23, 27:25, 19:25, 13:25, 15:13)

NCG Aton.  Suci: Raca, Humski.

CENTROMETAL: Šućur, Lučić, Juras, Martinko, Novak, Mišura, Jengić, Novak, Zelenika, Vuk (L), Marcijuš (L)

RIJEKA: Pavlović, Stanić, Donevski, Marković, Maglica, Lasić, Banko, Banović, Mičetić, Dukić, Žeželić, Lešić (L), Markovski (L).

Odbojkaši Rijeke nisu uspjeli dohvatiti prvu gostujuću pobjedu ove sezone, nakon 134 minute igre na kraju su slavili domaći odbojkaši.

Riječani su prva dva seta izgubili na razliku, nakon toga su zagospodarili parketom dvorane u nacionalnom gimnastičkom centru, da bi na kraju jedna lopta odlučila pobjednika dramatičnog dvoboja.

Riječani su lošije ušli u peti set, odbojkaši Centrometala su poveli 10:7, ali su odbojkaši Velimira Liverića uspjeli preokrenuti rezultat u svoju korist i povesti 13:12.