PRVA LIGA ODBOJKAŠA

Rijeka izgubila maraton protiv Varaždina

Subota, 02. studenog 2013. 19:21 Napisao/la  SC

Utakmica 5. kola Druge jakosne skupine: Rijeka - Varaždin Volley 2:3 (17:25, 25:21, 25:23, 27:29,  13:15)

Prva liga odbojkaša

RIJEKA - VARAŽDIN VOLLEY 2:3

Utakmica 5. kola Druge jakosne skupine: Rijeka - Varaždin Volley 2:3 (17:25, 25:21, 25:23, 27:29,  13:15). Dvorana mladosti. Gledatelja: 70. Suci: Gvozden i Babić (oboje Rijeka). Delegat: Maksimovski  (Križišće).

RIJEKA: L. Lasić, Krmpotić, Branković, Jurišić, Hrabrov, Smiljanić, Blagaić, J. Lasić, Lešić, D. Lasić, Sušanj, Jurković.

VARAŽDIN VOLLEY: Čičković, Curkalj, Mirković, Somođi, Mihailov, Strelec, Modrić, Todorović, Ivančić, Žganec, Jošić, Silić.

Odbojkaši Rijeke upisali su drugi uzastopni poraz. Maratonski ogled protiv Varaždin Volleyja okončan je nakon dva sata i 15 minuta igre. Riječani su pokleknuli nakon neizvjesne završnice četvrtog seta i izjednačenog otvaranja pete dionice.

Nakon promjene strana u petom setu Varaždin se odvojio i domaćin se nije imao snage vratiti. Slična stvar se dogodila i u četvrtoj dionici kada je nakon dvadesetog poena Varaždin stalno bio bliži setu i nije dopustio domaćinu da privede susret kraju.