Prva liga: MOK Rijeka protiv Mladosti doživio sedmi prvenstveni poraz

Subota, 22. studenog 2014. 21:47 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola, Prva jakosna skupina: Mladost (ZG) – Rijeka 3:0 (25:14, 25:18, 29:27)

Prva liga odbojkaša

MLADOST (ZG) - RIJEKA 3:0

Utakmica 7. kola, Prva jakosna skupina: Mladost (ZG) – Rijeka 3:0 (25:14, 25:18, 29:27). Dom odbojke Bojan Stranić. Gledatelja: 50. Suci: Ramić i Jurković (oboje Sisak).

MLADOST: Bičvić, Orešković, Nikačević, Mudrovčić, Martinko, Mrakužić, Strahija, Vujović, Šmitlehner, Zelenika, Petrlin, Rendić.

RIJEKA: L. Lasić, Babić, Hrabrov, Osojnak, Lavić, Čule, Milošević, Lešić, Smiljanić, Dukić, Dorić, Jurčević.

Odbojkaši Rijeke na gostovanju protiv Mladosti doživjeli su sedmi prvenstveni poraz. Poraz u Zagrebu je očekivan, riječki sastav bio je bez ozlijeđenog Marina Sušnja i Danijela Jurišića.

Rijeka je unatoč problemima u određenim dijelovima utakmice dobro parirala domaćinu, a u trećem setu imala je dvije set lopte (23:24, 24:25), ali mladostaši su uspjeli izbjeći četvrti set.