PRVA LIGA ODBOJKAŠICA

Kostrena pobijedila Split i zadržala priključak s Rijekom

Subota, 29. studenog 2014. 18:55 Napisao/la  SC

Utakmica 8. kola, druga jakosna skupina: Split 1700 - Kostrena 1:3 (25:21, 15:25, 18:25, 21:25)

Prva liga odbojkašica

SPLIT 1700 - KOSTRENA 1:3

Utakmica 8. kola, druga jakosna skupina: Split 1700 - Kostrena 1:3 (25:21, 15:25, 18:25, 21:25). SC Gripe. Gledatelja: 25. Suci:  Špadina i Maričić.

SPLIT 1700: Zovko, Kačić-Bartulović, Glavinović, Lucić, J. Ruščić, Dimlić, Radošević, Begović, Klarić, Miholjević, I. Ruščić, Perić.

KOSTRENA: KOSTRENA: Bilić, Zdrilić, Dujmić, Murgić (L), Vrbanc, Tićak, Šaban, Brajković, Malatestinić, M. Bačić.

Odbojkašice Kostrene na gostovanju u Splitu upisale su četvrtu pobjedu i priključile se Rijeci u borbi za četvrto mjesto. Kostrenjanke su na utakmicu stigle direktno iz autobusa tako da je prvi set protekao u traženju igre.

Splićanke su bolje odigrale završnicu, kod 21:21 serijom 4:0 zaključile su prvu dionicu. Ipak, Kostrena je pohvatala konce na prijemu i servisu i u preostala tri seta diktirale su rezultat.