Prva liga odbojkaša: Gornja Vežica upisala prvi bod nakon poraza od Zagreba u pet setova

Nedjelja, 04. studenog 2012. 20:39 Napisao/la  M. B.

Utakmica 5. kola Prve lige odbojkaša: Gornja Vežica - Zagreb 2:3 (23:25, 25:23, 26:24, 21:25, 7:15)

GORNJA VEŽICA - ZAGREB 2:3

Utakmica 5. kola Prve lige odbojkaša: Gornja Vežica - Zagreb 2:3 (23:25, 25:23, 26:24, 21:25, 7:15).  Dvorana mladosti. Gledatelja: 50. Suci: D. Niessner i A. Stipaničev (oboje Rijeka).

GORNJA VEŽICA: K. Pervan, Bukša, Rogić, Bradić, Šimičić, Pujić, Lešić, Šorli, Zupčić, Grozdanić, S.  Pervan.

ZAGREB: Šimunić, Vušović, Ivančić, Herceg, F. Bičvić, Mudrovčić, M. Bičvić, Mišin, Glavica, Zelenika, Tepert.

Odbojkaši Gornje Vežice upisali su prvi bod u novoj sezoni, ali su nakon maratonskih pet setova pokleknuli na domaćem terenu protiv Zagreba. Riječani su pružili odličan otpor, u trećem setu su nadoknadili zaostatak 10:16, ali nisu iskoristili priliku koja im se otvorila.

- Dobro smo igrali, prva tri seta su bila na razliku. Poslije je jednostavno nestalo snage, nema kondicije i ne može se s dva termina tjedno izdržati ovakva utakmica i igrati ovakva utakmica, rekao je Velin Grozdanić, kapetan Gornje Vežice.

Vežičane sada očekuje gostovanje kod Splita, derbi začelja u kojem traža važne bodove u borbi za ostanak.

- Nadam se samo da ćemo u Split otići kompletni i onda imamo priliku za nešto više, zaključio je Grozdanić.