Prva liga odbojkaša: Gornja Vežica protiv Šibenika osvojila prvi set i zatim potonula

Subota, 12. siječnja 2013. 20:19 Napisao/la  SC

Zaostala utakmica 10. kola: Gornja Vežica - Šibenik 1:3 (25:13, 21:25, 13:25, 20:25)

Prva liga odbojkaša, druga jakosna skupina

GORNJA VEŽICA - ŠIBENIK 1:3

Zaostala utakmica 10. kola: Gornja Vežica - Šibenik 1:3 (25:13, 21:25, 13:25, 20:25). Dvorana mladosti. Gledatelja: 50. Suci: Poropat (Rovinj) i Ruba (Pula).

GORNJA VEŽICA: K. Pervan, Bukša, Rogić, Bradić, Šimičić, Pujić, Lasić, Grozdanić.

ŠIBENIK: Rastovčan, Vrcić, Polić, Perić, Čogelja, Delorcco, Rak, Ninić, Mišura, Jurlin.

Odbojkaši Gornje Vežice upisali su poraz protiv Šibenika u zaostaloj utakmici 10. kola. Bio je to deseti poraz riječkih odbojkaša u 12. prvenstvenom ogledu sezone.

Vežičani su odlično odigrali prvi set i u drugom su vodili 8:5 na prvoj tehničkoj minuti odmora. Nakon toga došlo je do pada u fazi prijema i Riječani nisu mogli parirati gostima koji su pogreške sveli na minimum.

Četvrt set je također bio neizvjestan, Vežičani su držali priključak do 19:20, ali opet nisu izdržali.