1. liga odbojkaša: Gornja Vežica porazom u Splitu napravila veliki korak unatrag u borbi za ostanak

Subota, 23. veljače 2013. 21:40 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola četvrte skupine: Split - Gornja Vežica 3:1 (25:21, 21:25, 26:24, 25.20)

PRVA LIGA ODBOJKAŠA

SPLIT - GORNJA VEŽICA 3:1

Utakmica 2. kola četvrte skupine: Split - Gornja Vežica 3:1 (25:21, 21:25, 26:24, 25.20). SC Poljud. Gledatelja: 30. Suci: Juravić i Maričić.

SPLIT: Kovačev, Karaula, Boras, Mat. Šimac, Reljan, Mioč, Jukić, Talijan, Željković, Sladić, Mar. Šimac.

GORNJA VEŽICA: K. Pervan, Bukša, Rogić, Šimičić, Lasić, Grozdanić, S. Pervan.

Odbojkaši Gornje Vežice napravili su veliki korak unatarg u borbi za ostanak porazom na gostovanju kod Splita. Vežičanima su presudile crne rupe u igri, a prva je stigla u prvom setu kada su Riječani imali vodstvo 14:10, ali je nisu uspjeli zadržati.

Nakon što su osvojili drugi set, u neizvjesnoj trećoj dionici imali su čak i set loptu 23:24, ali nisu uspjeli. U četvrtom setu održali su priključak do 18:18, ali više od toga nisu mogli.