1. liga odbojkaša: Gornja Vežica porazom kod Karlovca otvorila sezonu

Petak, 05. listopada 2012. 23:14 Napisao/la  M. B.

Prvo kolo: Karlovac - Gornja Vežica 3:0 (27:25, 25:13, 25:18). Riječani su u prvom setu imali dvije set lopte

KARLOVAC - GORNJA VEŽICA 3:0

Utakmica 1. kola Prve lige odbojkaša, druga jakosna skupina: Karlovac - Gornja Vežica 3:0 (27:25, 25:13, 25:18). Dvorana mladost. Gledatelja: 150. Suci: Milinović i Raca.

KARLOVAC: Anzulović, Ličina, T. Blauhorn, Vidaković, Jakšić (L), V. Blauhorn, Belan, Ščulija, Stipanović, Janjanin.

GORNJA VEŽICA: K. Pervan, Maričić, Bukša, Rogić, Pujić, Lasić, Grozdanić, S. Pervan (L).

Odbojkaši Gornje Vežice porazom kod Karlovca 0:3 krenuli su u prvoligašku avanturu. Riječani su odličan otpor pružili u prvom setu u kojem su stalno imali prednost, a u završnici su i dvije set lopte (23:24, 24:25). Ipak, domaćin je uspio sačuvati mirnoću i osvojiti prvu dionicu.

Druga dionica bila je neizvjesna do 8:8, a onda su gosti jednostavno pali i Karlovac je pobjegao na 19:9. Na kraju je nedostajalo snage i mirnoće, Karlovac je s nekoliko servisa se odvojio u trećem setu i upisao prve bodove u novoj sezoni.