Košarkaši DepoLink Škrljeva pobijedili u derbiju začelja na početku godine

Subota, 13. siječnja 2024. 20:26 Napisao/la  SC

Domaćini su utakmicu prelomili u trećoj dionici, kada su stekli presudnu prednost

Nikola Stanojević, najbolji igrač utakmice
Nikola Stanojević, najbolji igrač utakmice Foto: KK DepoLink Škrljevo

Favbet Premijer liga - 16. kolo

DEPOLINK ŠKRLJEVO - ALKAR 94:88 (20:21, 29:16, 24:16, 21:27)

Sportska dvorana Kostrena. Gledatelja 150

Suci: Alfred Jovović, Marko Mustapić, Goran Rogić

Košarkaški DepoLink Škrljeva ostvarili su protiv Alkara pobjedu u prvoj utakmici u nastavku sezone, trener Edi Dželalija u derbiju začelja ostvario je prvu pobjedu otkada je preuzeo momčad.

Predvođeni raspoloženim Nikolom Stanojevićem, košarkaši Škrljeva nametnuli su se gostima u drugoj dionici, četiri minute prije odmora stekli su 10 poena prednosti (40:30).

Vratio se Alkar u utakmicu do odmora (49:45), domaćini su utakmicu prelomili u trećoj dionici, kada su stekli presudnu prednost (71:61).

U zadnjoj dionici domaća momčad nije dozvolila gostima da se vrati u utakmicu (ljestvicu pogledajte OVDJE)

Knight (27) i Kuol (26) predvodli su goste, pogledajte statistiku igrača DepoLink Škrljeva: