DepoLink Škrljevo pobijedio Šibenku u jednoj od najboljih domaćih utakmica

Subota, 11. veljače 2023. 20:07 Napisao/la  SC

Gosti su 5:39 minuta prije kraja treće četvrtina zadnji put izjednačili (50:50), Škrljevo je serijom 7:0 steklo prednost koju gosti više nisu stigli

Derryck Thornton predvodio domaću momčad
Derryck Thornton predvodio domaću momčad Foto: KK DepoLink Škrljevo/Manuel Begić

HT Premijer liga - 20. kolo

DEPOLINK ŠKRLJEVO - ŠIBENKA 78:70 (19:18, 23:19, 22:19, 14:14)

Sportska dvorana Mavrinci. Gledatelja 200

Košarkši DepoLink Škrljeva ugodno su iznenadili svoje navijače pobjedom protiv Šibenke.

Odigrala je momčad Damira Rajkovića jednu od najboljih domaćih utakmica ove sezone, tijekom cijele utakmice discipliniranom igrom stabilno su održavali prednost, gosti su zadnji put vodili (12:10) 3:57 minute prije kraja prve dionice.

Gosti su 5:39 minuta prije kraja treće četvrtina zadnji put izjednačili (50:50), brzi koš i tri slobodna Thorntona te trica Rajčića osigurale su seriju kojom su domaćini vratili konce igre u ruke.

Imali su Škrljevčani + 10 (62:52) u završnici treće cetvrtine, a potom ponovno plus 10 nakon 30 sekundi igre u posljednjoj četvrtini (66:56).

Iako je bilo pogrešaka u napadu, čak i previše promašaja, Šibenka to nije uspjevala kazniti zbog dobre igre domaćih igrača u obrani.

Došli su gosti na minus 4 (72:68), no tada je Griffin Ramme tricom u pravom trenutku osigurao malu, ali dovoljnu prednost da bi domaći priveli utakmicu kraju u svoju korist.

Sjajno je odigrao Derryck Thornton, ne samo da je bio najučinkovitiji igrač već je razigrao suigrače, svi zajedno odigrali su utakmicu kakva već dugo nije viđena u Mavrincima.

Goste su predvodili Amerikanac Lawrence (18) i Luka Skorić (14), evo statistike momčadi DepoLink Škrljeva.