DepoLink Škrljevo opet primio više od sto poena, Viktoru Šariću djevojka čestitala u žutom dresu

Petak, 02. veljače 2024. 20:43 Napisao/la  SC

Igrači Škrljeva bez bolesnog trenera Edija Dželalije održavali su aktivni priključak do odmora

Premijer liga - 20. kolo

SPLIT - DEPOLINK ŠKRLJEVO 105:92 (23:27, 28:23, 26:16, 28:26)

Mala dvorana KK Split. Gledatelja: 300

Suci: Josip Radojković, Denis Bajramović, Frane Lovrić

Košarkaški DepoLink Škrljeva doživjeli su poraz u još jednoj utakmici u kojoj su primili više od sto poena!

U utakmici između momčadi kojima obrana nije bila jača strana, igrači Škrljeva bez bolesnog trenera Edija Dželalije održavali su aktivni priključak do odmora (51:50). Pedeset primljenih poena u poluvremenu ne može veseliti ni jednog trenera.

Na početku drugoga dijela splitska momčad podignula je agresivnost u obrani i ostvarila seriju 12:0, koja se pokazala presudnom.

Splićani su nakon toga uravnoteženo održavali prednost do kraja utakmice.

Zanimljivo, najbolji kod gostiju bio je Viktor Šarić je na kraju utakmice zaradio aplauz domaće publike, djevojka Iva Gudelj čestitala mu je na dobroj partiji u žutom dresu s prezimenom Šarić na leđima.

- Split je kvalitetniji, držali smo se dobro prvo poluvrijeme, ali onda je viši nivo domaćina došao do izražaja, kazao je Mirko Šćekić, koji je bio na klupi umjesto viroznog Edija Dželalije.

Domaćine su predvodili Jerod (23) i Toni Perković (22), ljestvicu možete vidjeti OVDJE