Košarkaši DepoLink Škrljeva pobijedili Bosco u derbiju začelja

Srijeda, 31. siječnja 2024. 21:18 Napisao/la  SC

Da u domaćoj momčadi nije popustila koncentracija u zadnjoj četvrtini, dojam bi bio puno bolji

Noa Svoboda
Noa Svoboda Foto: KK DepoLink Škrljevo

Premijer liga - 19. kolo

DEPOLINK ŠKRLJEVO - BOSCO 98:91 (30:20, 22:18, 24:21, 22:32)

Sportska dvorana Kostrena. Gledatelja: 150

Košarkaši Škljeva pobijedili su Bosco u derbiju začelja, drugu pobjedu ove godine u Kostreni ostvarili su u utakmici većim dijelom koje su djelovali najbolje u nastavku sezone.

Da nije popustila koncentracija u zadnjoj četvrtini, dojam bi bio puno bolji.

Ovako su prednost od +17 (76:59) na početku zadnje dionice sveli na podnošljivi poraz za goste, koji su domaćinu uspjeli ubaciti čak 32 poena.

Napački najveći teret su iznijeli Noa Svoboda i Nikola Stanojević (statistika momčadi ispod teksta), kod gostiju je najbolji bio Borna Katanović (21).