Premijer liga: Riječke košarkašice doživjele poraz od minus 56

Subota, 01. listopada 2022. 23:48 Napisao/la  SC
Ekipa FSV Foto: Tonči Vlašić/Dubrovački vjesnik

RAGUSA – FSV 85:29 (23:8, 20:8, 27:2, 15:11)

Sportska dvorana u Gospinom polju. Gledatelja 70.

Suci: Denis Bajramović (Dubrovnik), Frane Mjeda (Split) i Petar Pepur (Kaštela). Opunomoćenik: Samir Bajramović (Dubrovnik).

RAGUSA: Strlić (13), Stojanović (3), Miloglav (18), Hajdin (6), Todorić (14), Charlton (4), Ivanišević (4), Vrsaljko (6), E. Majstorović (2), Pavić (10), Tokić (3), Papić (2).

FSV RIJEKA: Vidović, Ratković (2), Bešek (13), Jurčić (7), Leoni (1), Prso, Tuftan (2), Kajfeš, Šporčić (3), Stanić (1).

Košarkašice FSV-a očekivano su doživjele poraz do aktualnih prvakinja, ali se ipak se nije očekivalo da će doživjeti poraz, koji u klupsku povijest ulazi po negativnom rezultatu od čak -56.

Ragusa je prvu utakmicu nove sezone protiv FSV-a u Gospinom polju otvorila vodstvom 10:0, prvu četvrtinu dobila s 15 koševa razlike (23:8), na poluvremenu je bilo +27 (43:16), treću četvrtinu je dobila s plus 25 primivši samo 2 koša, na kraju plus 56 (85:29).

Već u prvom poluvremenu na parketu su se našle i najmlađe u redovima Raguse...