Premijer liga: Košarkaški Adria Oil Škrljeva uvjerljivo pobijedili Hermes Analiticu

Subota, 26. rujna 2020. 00:26 Napisao/la  SC

Jure Gunjina postigao  32 koša, igrači Damira Rajkovića dobro su reagirali nakon poraza u 1. kolu na Mavrincima

Juer Gunjica pogađa tricu
Juer Gunjica pogađa tricu Foto: Facebook

HT Premijer liga - 2. kolo

HERMES ANALITICA - AO ŠKRLJEVO 70:95 (19:27, 18:24, 16:23, 17:21)

Košarkaški AO Škrljeva uvjerljivo su pobijedili (95:70) momčad Hermes Analitice u dvorani Dražen Petrović, igrači Damira Rajkovića dobro su reagirali nakon poraza u 1. kolu na Mavrincima od Sonik Puntamike (62:93).

Škrljevo je tijekom cijele utakmice igrali na razini više, točnije, u prvoj četvrtini nakon pete minute i trećeg izjednačenja (9:9) gosti stječu prednost koju više nisu ispuštali do kraja utakmice.

Jure Gunjine u prvih deset minuta postigao je 13 koševa, četvrtine je završila 27:19 za Škrljevo.

U drugoj četvrtini domaćini su stigli na minus dva (36:38), Gunjina je postigao treću tricu, Škrljevo se opet odvojilo.

U drugom poluvremenu Škrljevo je održavalo prednost koja je u jednom trenutku iznosila +28.

Raspoloženi Gunjina postigao je 32 koša, pogodio je 5 trica.