Premijer liga: Škrljevo doživjelo poraz na Mavrincima, Hermes Analitica sačuvala prednost iz treće četvrtine

Subota, 03. studenog 2018. 21:23 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: AO Škrljevo - Hermes Analitica 79:84 (18:20, 22:21, 14:23, 25:20). Škrljevo doživjelo treći poraz ove sezone

Premijer liga - 4. kolo

ADRIA OIL ŠKRLJEVO - HERMES ANALITICA 79:84 (18:20, 22:21, 14:23, 25:20)

Sportska dvorana Mavrinci. Gledatelja: 200

Suci: Dožai, Terlević, Gracin. Delegat: Komadina

ADRIA OIL ŠKRLJEVO: Štemberger 4 (2-4), Krstanović 6, Ušić 10 (1-1), Yacoubou 9 (2-2), Spence 8 (2-2), Kučan -1, Krajina 2, Cvitković Vranković, Šarac 10, Kolić -2, Williams 32 (3-3)

HERMES ANALITICA: Vladović 13, Krapić 10 (4-9), Mileković 19 (4-5), Rogić 20 (6-10), Samac 6 (1-2), Svoboda -1, Češkić, Kordić, Garafolić 10 (1-2), Vlaić 7, Bjelanović

Slobodna bacanja: Adria Oil Škrljevo 11-14, Hermes Analitica 16-28

Trice: Adria Oil Škrljevo 8-31, Hermes Analitica 8-23

Skokovi: Adria Oil Škrljevo 31 (13-18), Hermes Analitica 40 (11-29)

Košarkaši Škrljeva doživjeli su novi, treći poraz u četiri kola.

Bolja na Mavrincima bila je Hermes Analitica 79:84.

Nakon čak 11 izjednačenja u prvih 20 minuta, domaći košarkaši su na poluvrijeme otišli s pola koša zaostatka za gostima 40:41.

U trećoj četvrtini Yacoubou je košem donio Škrljevo pola koša prednosti, no uzvratili su prvo Vladović, zatim Krapić te na kraju Rogić za plus pet gostiju 42:47.

Williams je pogodio tricu te približio domaće, ali Mileković te dva puta Krapić odvode Hermes u novu prednost 45:56.

Ušić i Williams smanjuju na minus sedam, no tri puta Rogić te Vladović vraćaju Hermesu prednost uoči posljednje dionice.

Domaći su pogocima Amerikanaca smanjili zaostatak na deset poena, 54:64.

Zadnju četvrtinu domaći su zabili više poena, ali nedovoljno da nadoknade prednost koju je Hermes Analitica ostvarila u trećoj četvrtini.