Subota, 12. travnja 2014. 21:28 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Jolly JBŠ - Kvarner 2010 73:56 (16:19, 18:15, 11:15, 28:7)

A-1 LIGA KOŠARKAŠA

JOLLY JBŠ - KVARNER 2010 73:56

Utakmica 4. kola Lige za prvaka: Jolly JBŠ - Kvarner 2010 73:56 (16:19, 18:15, 11:15, 28:7).

Gradska Dvorana.  Suci: Tomislav Vovk (Slavonski Brod), Martin Vulić (Zadar), Leo Roglić (Split)

JOLLY JBŠ: Gulam, Bubalo 8, Katura 14, Kozić, Vrlika 4, Surina, Mrva 7, Smith 25 (2-2), Bubalo 8, Vrsaljko 7, Cinac.

KVARNER 2010: Stipčić 9 (1-1), Veljačić 4 (2-2), Čakarun 10 (4-5), Boban 3, Šamanić, Krivec 6 (2-2), Širko 12 (3-4), Miličević, Mustapić 12 (6-6), Čuić.

Slobodna bacanja: Jolly JBŠ (3-4), Kvarner 2010 (18-20). Trice: Jolly JBŠ (10-23), Kvarner 2010 (2-14).

Skokovi: Jolly JBŠ 34 (6), Kvarner 2010 20 (5). Osobne pogreške: Jolly JBS 20, Kvarner 2010 16.

Košarkaši Kvarnera 2010 izgubili su od Jolly JBš-a na gostovanju u Šibeniku. Riječani su doživjeli treći poraz u Ligi za prvaka, a sve je pošlo nizbrdo u posljednjoj četvrtini koju su izabranici Vladimira Anzulovića izgubili s 21 poen razlike postigavši pritom samo sedam koševa!

Kvarner je u posljednju četvrtinu ušao s četiri poena prednosti (45:49), a domaćin posljednje tri minute treće dionice nije postigao koš. I onda se sve okrenulo, Šibenčani su napravili seriju 20:3 i na taj način riješili pitanje pobjednika.