TREĆA LIGA RUKOMETAŠA

Kvarner (K) zamrznuo Gospić na minus 24

Nedjelja, 18. studenog 2012. 12:25 Napisao/la  SC

Kvarner Kostrena - Gospić 47:23 (21:13), Najefikasniji u redovima domaćina bio je Marijan Dešman s devet postignutih pogodaka

Utakmica 8. Kola Treće lige rukometaša

KVARNER KOSTRENA – GOSPIĆ 47:23 (21:13)

SD Kostrena. Gledatelja: 50. Suci: Alšić i Karahasanović (obojica Umag)

KVARNER KOSTRENA: Abramović 4, Nježić 5, Jurković 4, Seferagić 4, Ivanac 8, Dešman 9, Zelić 4, Matrljan, N. Kosanović 7, Lipović 2.

GOSPIĆ: A. Antić 8, V. Antić, Bašić, Brkljačić, I. Jelić 1, M. Jelić 4, Kolačević, Kovačević, Maras, Paun, Pavelić 4, Šimunić 1, Špehar 3, Troskot 2.

Sedmerci: Kvarner Kostrena 5 (7), Gospić – (1). Isključenja: Kvarner Kostrena 6, Gospić 12 minuta.

Rukometaši Kvarner Kostrene na domaćem parketu svladali su goste iz Gospića sa čak 24 pogotka razlike te nastavili borbu za prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici. Morski konjići utakmicu su otvorili serijom 5:0, nakon desetak minuta igre na semaforu je stajalo i 10:2, a pitanje pobjednika bilo je poznato.

Do kraja susreta jedina nepoznanica bila je gol razlika s kojom će Kostrenjani slaviti, najveća prednost na utakmici iznosila je čak 26 razlike (47:21).

Najefikasniji u redovima domaćina bio je Marijan Dešman s devet postignutih pogodaka dok ga je u stopu pratio Danijel Ivanac sa osam golova.