PRVA LIGA RUKOMETAŠA 14. KOLO

1. liga rukometaša: Crikvenici izmaknuo remi u posljednjim sekundama na gostovanju u Osijeku

Nedjelja, 08. veljače 2015. 20:00 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola: Osijek - Crikvenica 32:31 (15:14)

Prva liga rukometaša

OSIJEK - CRIKVENICA 32:31 (15:14)

Dvorana Zrinjevac. Gledatelja: 50.

Suci: Cupek i Kožuhar (Garešnica)

OSIJEK: Kolar, Grizalj 3, Nedić 12 (7), Radović 1, Zrno 1, Babić 5, Mičević 4, Ištvanić, Janković, Merdić, Zavada, Ivičić 3, Mihaljević 3

CRIKVENICA: Car, Hrvatin 4, Erstić 2, Lušić 1, Derossi, Mrakovčić 4, Grozdek 8, Karačić, Montanari 10 (6), Saršon, Karaula 2

Sedmerci: Osijek 7 (7), Crikvenica 6 (6)

Isključenja: Osijek 6, Crikvenica 4 minute

Minuta je dijelila rukometaše Crikvenice od neriješenog ishoda gostovanja u Osijeku.

Od prve do posljednje minute igralo se gol za gol,  do 31:31, kada je u posljednjoj minuti Grizalj zabio za pobjedu Osijeka.

Nezaustavljiv je bio Domagoj Nedić sa čak 12 golova, dok je u redovima Crikvenice najefikasniji bio Igor Montanari sa deset golova.