Rukometaši Matulja poraženi u Buzetu u prvoj pripremnoj utakmici

Četvrtak, 22. kolovoza 2013. 14:22 Napisao/la  N. D.

Prijateljska utakmica: Buzet - Matulji 33:27

U sklopu priprema za novu sezonu rukometaši Matulja gostovali su u Buzetu i odmjerili snage sa domaćim premijerligašem, koji je pobijedio rezultatoma 33:27 (14:14).

Buzećanima, kojima liga započinje nešto ranije, ovo je već 4. pripremni susret, dok su Matulji još uvijek na bazičnim pripremama i ovo im je bila prva utakmica. U prvom poluvremenu Matuljci su poveli  3:0 i do samog kraja prvog dijela držali rezultat u egalu, da bi na početku drugog dijela u prve 3 minute Buzet dignuo vodstvo na 3, 4 gola razlike i tu je prednost održavao do kraja.

.

BUZET: Jović, Šverko 4, Prodan 1, Kisiček 3, Bašić 2, Gašpar 11 (3), Kozina, Škrlj, Moranjčić 3, Jakac 2, Vukelić, Ljubotina 2, Čosić 3, Poniš 1, Pavletić, Šćulac, Fabijančić 1, Jerman

MATULJI: Brajnović, Briški 1, P. Jelušić 4, M. Jelušić 4, Dobrinić, Mudrić, Sladić 2, Filipović 8 (4), A. Jelušić 5, Milih 2, Feranda, Lamza, Ratkajec, Čutić 1