Prva liga rukometaša: Senj upisao novi poraz na putu prema Drugoj ligi

Nedjelja, 07. travnja 2013. 11:00 Napisao/la  T. L.

Utakmica 21. kola: Senj - Županja 27:35 (12:21). Dvojbe o konačnom ishodu nestale su već u 12. minuti kada su gosti poveli 3:7

Prva liga rukometaša, 21. kolo

SENJ - ŽUPANJA 27:35 (12:21)

SENJ. Dvorana Robert Barbić Beli. Gledatelja: 120. Suci: Hunjadi - Zečević (Zagreb)

SENJ: Staraj (7), Zrinski (6), Tomljanović 5, Uković 7 (1), Orlić 5 (2), Brdar 7, Prpić, Đekanović, Debelić 2, M. Kremenić, I. Kremenić 1, Čosić, F. Nekić 1, M. Nekić 1. TRENER: Dragan Ostojić.

ŽUPANJA: Juzbašić (16), Rajković (2), Kopić, Ivkić, Janjić 5, Dušanić 1, Nađ 5, Benaković 8 (3), Milišić 2, Duvnjak 6 (2), Filipović 5, Vuković 3. TRENER: Jerko Peić.

Sedmerci: Senj 3 (3), Županja 5 (5),

Isključenja: Senj 8 minuta, Županja 8 minuta.

Dvojbe o konačnom ishodu nestale su već u 12. minuti kada su gosti poveli 3:7. Ante Tomljanović pokušavao je uzvraćati raznovrsnoj igri gostiju, ali je vrlo brzo udaljen od realizacije obranom 5-1 i 4-2, koju su gosti odlično igrali.

Iz domaćih tehničkih pogrešaka stvarale su se prilike za brze kontre i realizaciju Duvnjaka i posebno markantnog Janjića na poziciji kružnog napadača. Gosti su u nastavku osjetno smanjili žestinu napada, a u 51. nakon minute odmora zaigrali su u „leru“ pa su Uskoci uspjeli utakmicu završiti sa rezultatom i kontroliranim porazom, koji im je prije početka utakmice bi u pomalo nestvarnim planovima.