Prva liga rukometaša: Senj poražen od KTC-a u unaprijed odigranoj utakmici 25. kola

Četvrtak, 02. svibnja 2013. 18:49 Napisao/la  S. L.

Utakmica 25. kola: Senj - KTC 23:36 (14:15). Senj je ponovo odigrao jedno dobro poluvrijeme

Prva liga rukometaša, 25. kolo

SENJ - KTC 23:36 (14:15)

Dvorana Robert Barbić Beli. Gledatelja: 12o. Suci: Botinčan - Rupčić (Rijeka).

SENJ: Đekanović, M. Nekić 2, M. Orlić 8 (4), Brdar 3, Prpić, A. Orlić 1, Butorac, Legac 1, Zrinski, M. Kremenić, I. Kremenić 2, Čosić 2, Krmpotić, F. Nekić 2, Ježić 1.

KTC: Bošković, Augustinčić, N. Predojević 7, Masnec, Zorko, Babić 8, R. Predojević, Kemenović 2 (1), Nemčić, Hunjak 1, Jelinić 10, Bogdan, Šignjer 2, Kamenar 6.

Sedmerci: Senj 4 (4), KTC 1 (1).

Isključenje: Senj 6, KTC 2 minute.

Rukometaši Senja i KTC-a iz Križevaca, odigrali su prvenstvenu utakmicu 25. kola tijekom tjedna, zbog zauzetosti sportske dvorane u Senju. Naime, od petka do nedjelje Senj će već šesti puta uzastopno ugostiti preko 700 igrača pikada, u okviru državnog prvenstva A i B skupine, te Kupa gradova.

Senj je ponovno odigrao jednu vrlo dobro poluvrijeme, dok je bilo snage za nadmetanje sa snažnim gostima. Domaći trener Dragan Ostojić na vanjskim pozicijama igrače koji su po vokaciji bili krila, a sada se u kadrovskoj krizi momčadi moraju snalaziti na nove igračke uloge. A upravo tu su gosti jedna od najjačih momčadi lige. Snažni Babić, svojevremeno igrač Kozale i Zameta, Jelinić i posebno svestrani, snažni kružni napadač Neven Predojević u drugom dijelu utakmice počeli su se rezultatski udaljavati od korektnog domaćina. (S. L.)