PRVA LIGA RUKOMETAŠA

Matulji pobijedili Županju na oproštaju od sezone

Nedjelja, 19. svibnja 2013. 11:09 Napisao/la  SC

Utakmica 26. kola: Matulji 2001 - Županja 29:27. Bila je to ujedno posljednja utakmica Matuljaca u dvorani 3. maj

Prva liga rukometaša, 26. kolo

MATULJI 2001 - ŽUPANJA 39:27

Dvorana 3. maj. Gledatelja: 250. Suci: Kordić i Mitrović (oba Zagreb).

MATULJI 2001: Brajnović, P. Jelušić 5, M. Jelušić 5, Valković 6, Dobrinić 1, Mudrić, Feranda 1, Filipović 7 (2), A. Jelušić 7, Milih 3, Ratkajec 2, Šuljić 2, Lamza.

ŽUPANJA: Juzbašić, Kopić, Ivkić 4, Janjić 2, Dušanić 3, Benaković 6, Milišić 7 (4), Duvnjak 1 (1), Filipović 3, Vuković 1, Rajković.

Isključenja: Matulji 2001 6 minuta, Županja -.

Sedmerci: Matulji 2001 2 (2), 8 (6).

Rukometaši Matulja pobjedom nad Županjom zaključili su sezonu.  Pred dobrom atmosferom matuljski rukometaši nadaju se da su odigrali
posljednju domaću utakmicu na Kantridi. Naime, dvorana u Matuljima je praktički gotova i spremna za iduću sezonu.

Matuljci su utakmicu odigrali furiozno, a dominacija domaćih igrača dopustila je da trener Goran Stašek odmara čitavo drugo poluvrijeme Petra Jelušića, i da pruži veliku minutažu novim klincima iz matuljskog inkubatora koji su se  i atraktivnim potezima predstavili u Prvoj ligi, a tek im je 16 godina (Milih, Šuljić, Dobrinić, Ratkajec). Bilo je tu odličnih proigravanja, križanja i zepelina.

Mladi igrači pokazali su da nema straha za matuljski rukomet.