Nedjelja, 10. studenog 2013. 21:32 Napisao/la  Nenad Daskijević

Utakmica 7. kola: Kozala - Biograd 37:27 (16:10)

Dvorana “Dinko Lukarić”. Gledatelja: 150. Suci: Barić i Ružić.

KOZALA: Čačan, Dunato 4, Vukelić 5, Sertić , Briški, Vladika 1, Jeličić 2, Matanović 8, Sorić, A. Tomić 2,  F.Tomić , Deak 1, Kalač 1, Buneta 12, Blažević 1, Amančić

BIOGRAD: Tom.Tomić, Ton.Tomić, Škara, Pribilović 2, Ćavar 4, Kapitanović, Punoš 11, Fabijan 2, Duvnjak 8

Sedmerci: Kozala 1 (2), Biograd 1 (6). Isključenja: Kozala 8, Biograd 6 minuta.

Rukometaši Kozale ugostili su momčad Biograda, koja je u Rijeku doputovala sa samo devet igrača i predstavila se kao najlakši protivnik u dosadašnjem dijelu prvenstva. Od početka susreta vidjelo se da će najveći problem treneru Dunatu predstavljati ozbiljnost i motiviranost u ovoj utakmici kod njegovih igrača.

Neizvjesnost u ovom susretu je nestala kada je u četvrtoj minuti Duvnjak pogodio za zadnje izjednačenje 3:3. Do kraja poluvremena Kozala je iz minute u minutu dizala svoju prednost koja je na poluvremenu iznosila 6 razlike.

U drugom dijelu ista slika, te je trener Dunato koristio sve igrače, a udarnu trojku Dunato, Buneta i Matanović nešto manje koristio. Nakon dugo vremena u momčad Kozale vratio se Blažević koji je i završio susret zadnjim pogodkom za konačnih, laganih 10 razlike.