Nedjelja, 10. ožujka 2013. 21:03 Napisao/la  SC

Utakmica 18. kola: Kozala - KTC 29:29 (16:15). Kristijan Bećiri pogodio remi

Prva liga rukometaša

KOZALA - KTC 29:29

Utakmica 18. kola: Kozala - KTC 29:29 (16:15). Dvorana Dinko Lukarić. Gledatelja: 400. Suci: Bosak i Herceg (oba Varaždin).

KOZALA: Ćaćan, Jašarević, Dunato 2, Jeličić 1, Žiković, Buneta 5, Briški 2, Vladika, Sorić, A. Tomić 2, Sertić, F. Tomić 3, Stipčić 1, Matanović 9, Bećiri 4.

KTC: Bošković, N. Predojević 7, Augustinčić, Marković 1, Babić 4, R. Predojević 2, Kemenović, Katavić 1, Šignjar 2, Jelenić 5, Bogdan, Kamenar 4, Pećina 3.

Isključenja: Kozala 6, KTC 18 minuta. Sedmerci: Kozala 7 (7), KTC 1 (1).

Tri isključenja: Pećina (52'), Kamenar (60').

Rukometaši Kozale nastavili su pozitivan niz remiziravši na domaćem terenu protiv KTC-a iz Križevaca. Izabranici Darka Dunata ne znaju za poraz već pet utakmica. U ogledu protiv KTC-a Riječani na kraju moraju biti zadovoljni bodom budući da su završnici nadoknadili tri gola zaostatka (26:29).  Gol za vrijedan remi u završnici je zabio Kristijan Bećiri.

Kozala je odlično otvorila utakmicu vodstvom 4:0 i 9:3, ali gosti se nisu imali namjeru lako predati. Malo, pomalo smanjivali su zaostatak, na poluvrijeme su otišli s golom zaostatka (15:16), da bi odmah u nastavku izjednačili. Gosti iz Križevaca preuzeli su kontrolu nad rezultatom, prvu osjetniju prednost imali su kod 21:25. Kozala se vratila na 25:26, KTC još jednom pobjegao 26:29, ali uporni riječani iščupali su na kraju bod.