1. HRL: Kozala u Dugom Selu doživjela sedmi poraz te preuzela ulogu fenjeraša!

Nedjelja, 04. studenog 2012. 21:06 Napisao  Milan Kosanović

Dugo Selo - Kozala 36:34 (16:19). U 45. minuti smo bili u vodstvu 25:24, no onda nam se ozlijedio Bećiri i to je jednostavno bio prevelik hendikep za nas, rekao je Darko Dunato

Utakmica 9. kola Prve lige rukometaša

DUGO SELO – KOZALA 36:34 (16:19)

SD Dugo Selo. Gledatelja: 300. Suci: Brkić i Utješinović.

DUGO SELO: Duvnjak, Kljak 5, Blatančić, Šukan 11, Dinković 10, Mateljan, Martinović, Mehanović 1, Stranjić, Bakić, Pehar, Gudlin 8, Kaleb, Katavić, Jurakić 1.

KOZALA: Čačan, Dunato 7, Jašarević, Vladika, Jeličić 1, Matanović 2, M. Sorić, A. Tomić, F. Tomić 3, Stipčić 2, Kalač 5, Briški 4, Bećiri 5, L. Sorić, Badnjević 5.

Sedmerci: Dugo Selo 5 (5), Kozala 2 (2). Isključenja: Dugo Selo 6, Kozala 8 minuta.

Rukometaši Kozale u Dugom Selu doživjeli su sedmi ovosezonski poraz. Momčad trenera Darka Dunata ponovo je posustala u završnici susreta, no ovoga puta uzrok tome bile su ozljede koje nisu mazile Kozalčane.

Riječani su u Dugo Selo otputovali bez Marina Bunete koji vuče ozljedu još od utakmice s Crikvenicom kada je na njega naletio Tomislav Čupić, a novi na listi ozlijeđenih su Vlado Matanović i Kristian Bećiri.

-  Matanović nam se ozlijedio vrlo rano, već u 10. minuti, no mi smo unatoč tome igrali dobro, te imali vodstvo. Na poluvremenu smo vodili s tri pogotka razlike, u 45. minuti smo bili u vodstvu 25:24, no onda nam se ozlijedio Bećiri i to je jednostavno bio prevelik hendikep za nas, rekao je Darko Dunato te dodao:

-  Dugo Selo se potom odlijepilo, mi smo ih ponovo stigli, imali napad za izjednačenje koji nismo iskoristili, a oni su s druge strane zabili i riješili utakmicu. U sljedećem kolu nas očekuje teški domaći sraz sa Županjom, zaključio je Dunato.

Porazom u Dugom Selu Kozalčani su ponovno sa skromna četiri boda preuzeli ulogu fenjeraša, a iznad njih s pet bodova su rukometaši Senj Wallenborna i Crikvenice.

CRIKVENICA - ŽUPANJA 23:31

Gradska dvorana. Gledatelja: 80. Suci: Kostecki (Novska) i Dragočajac (Sisak).

CRIKVENICA: Zena, Matejčić 7, Mataija 4, Grozdek 1, Domijan 2, Delpin, Derossi 5, Gjurkinjak, Car, Baričević, Svetić 2, Mazzarolli 2, Stanić, Galić.

ŽUPANJA: Ivkić 1, Kopić, Janjić 3, Pejić, Dušanić 3, Nađ 7, Benaković 1, Milišić 9, Oršorlić, Duvnjak 3, Filipović 2, Rajković, Vuković 2, Dropuljić.

Sedmerci: Crikvenica 7 (5), Županja 3 (3), Isključenja: Crikvenica 4 minute, Županja -.