Crikvenica svladala Senj u susjedskom derbiju Prve lige rukometaša

Četvrtak, 17. svibnja 2012. 16:59 Napisao/la  S. Lončarić

Crikvenica - Senj 29:25.  Crikvenica je znalački iskoristila veliki broj tehničkih pogrešaka gostiju u prvih desetak minuta utakmice

CRIKVENICA - SENJ WALLENBORN 29:25

Zaostala utakmica 25. kola Prve lige rukometaša: Crikvenica - Senj Wallenborn 29:25 (14:9). Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 115. Suci: Kober (Zagreb) i Sunajko (Dugo Selo).

CRIKVENICA: Zena, Matejčić 2, Stojanović 1, Grozdek 5, Miculinić, Badnjević 10, Derossi, Karačić 1, Car, Baričević, Mazzarolli 3, Bećiri 1, Radić 5 (1), Lušić 1, Galić (14+1).

SENJ WALLENBRON: Zrinski (1), Saršon (6+3), Tomljanović 3, Uković 2 (1), Laskač 1, Štokić 1, Cindrić 11 (2), Ćosić, Katulić 3, Debelić 2, Filipović 1, Nekić, Magdić 1.

Crveni karton: Oliver Lušić (40.) - nesportsko ponašanje. Sedmerci: Crikvenica 3 (6), Senj Wallenborn 2 (5). Isključenja: Crikvenica 10 minuta, Senj Wallenborn 6 minuta.

Crikvenica je znalački iskoristila veliki broj tehničkih pogrešaka gostiju u prvih desetak minuta utakmice. U visokoj startnoj prednosti najveći doprinos dao je brzi Badnjević, uz spretnog domaćeg vratara Galića. Trener Čagalj tijekom utakmice koristio je veliki broj mladih igrača, a priliku je sjajno iskoristio vižljasti Paolo Grozdek. Ulaskom odličnog Luke Cindrića u igru, gosti su uspostavili rezultatsku ravnotežu, ali na bliže od 19:16 nisu se uspjeli približiti domaćinu.