Subota, 16. ožujka 2013. 19:12 Napisao/la  SC

Utakmica 19. kola: Senj - Kozala 24:25 (10:10), Dugo Selo - Matulji

Prva liga rukometaša

SENJ - KOZALA 24:25

Utakmica 19. kola: Senj - Kozala 24:25 (10:10). Dvorana Robert Barbić Beli. Gledatelja: 150. Suci: Mandić i Žanko.

SENJ: Staraj, Tomljanović 5, Uković 4, M. Orlić 2, Štokić 1, Brdar 5, Prpić, Rukavina 1, Debelić 3, Zrinski, M. Nekić, Kremenić, Ćosić, A. Orlić, F. Nekić 3, Ježić.

KOZALA: Ćaćan, Jašarević, Jeličić, Buneta 6, Briški 3, Vladika, Sorić, A. Tomić 1, F. Tomić 1, Stipčić 5, Matanović 7, Bećiri 2.

Crveni karton: Rukavina (Senj).

Isključenja: Senj 14, Kozala 4 minute. Sedmerci: Senj 1 (-), Kozala 7 (3).

Rukometaši Kozale nastavili su nizati dobre rezultate, na gostovanju u Senju osvojili su dva boda u teškoj utakmici u kojoj su uglavnom kontrolirali rezultat. Konačani rezultat daje i pomalo krivi dojam jer su Kozalčani u završnici imali vodstvo 20:24 odnosno 22:25. Senj je tri sekunde prije kraja zabio za konačnih 24:25.

DUGO SELO - MATULJI 35:33

Utakmica 19. kola: Dugo Selo - Matulji 35:33 (17:11). Gradska dvorana Dugo Selo. Gledatelja: 300. Suci: Magić i Špiranec.

DUGO SELO: Duvnjak, Kljak 6, I. Radoš 1, T. Radoš, Vinković 9, Čurčić 9, Martinović 8, Šuker, Franjić, Dakić, Jurakić, Kaleb, Severec, Toth 1, Markušić 1,

MATULJI: Brajnović, P. Jelušić 12, M. Jelušić 2, Valković 11, Bačić, Mudrić 1, Feranda, A. Jelušić 4, Milih, Ratkajec, Z. Jelušić, Klanjac 3, Lamza.

Isključenja: Dugo selo 8, Matulji 8 minuta.  Sedmerci: Dugo Selo 2 (2), Matulji 6 (3).

Rukometaši Matulja poraženi su na gostovanju kod Dugog Sela. Domaćin je zahvaljujući raspoloženom Duvnjaku na vratima, koji je sakupio 14 obrana, u 43. minuti imao prednost 23:14. Uslijedio je povratak Matulja koji su četiri minute prije kraja stigli na 31:31.

Uslijedila je jedna krivo bačena kontra i jedan promašen zicer, dovoljno da domaćin  na kraju stigne do pobjede.