1. HRL: Poraz Kozale u Omišu, Gospić uzeo bod na gostovanju u Splitu

Nedjelja, 13. ožujka 2022. 21:40 Napisao/la  SC

HRVATSKI DRAGOVOLJAC – KOZALA 29:25 (13:13)

Dvorana u Omišu. Suci: Kovačević (Samobor), Šoić (Zaprešić)

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Glavaš, Topić, Marčić 3, Pocrnja 1, Jakelić 4, Kutleša 2, Kovačić, Vukasović 2, Plazibat 11 (3), Zebić 3, J. Jurin, D. Jurin, Urličić 4.

KOZALA: Sušanj, Baldo 6, Lučić 2, Deželjin 3, Juričević 3, Kezić 2, Devčić 1, Sabo 4 (3), Mikuličić 2, Srok 2, Sančanin.

Sedmerci: Hrvatski dragovoljac 3 (3), Kozala 3 (3). Isključenja: Hrvatski dragovoljac 6, Kozala 6 minuta.

Rukometaši Kozale do 43. minute bili su na egalu, no onda su se Omišani odvojili serijom 3:0 i tu prednost održali u posljednjih dvadeset minuta.

BM 07 – GOSPIĆ 27:27 (15:13)

Mala dvorana Gripe. Gledatelja: 50.

Suci: Anušić (Klis), Vukovac (Split)

BM 07: Cvitanović 3, Luketin 1, Čavčić 2, Pavela 1, Kažimir, Vukotić 1, Ševeljević, Ivanišević 1 (1), Ančić, Tadić, Radina 9, Dučić 1, Lučin, Gajić 1, Vulić 4, Dujić 3 (1).

GOSPIĆ: Kolačević, Dželalija 6, Milković, Petrović 3, Suknaić, Cvjetković 1, Jelić 1, Nekić, Sakić 4, Krmpotić, Bilić, Matulović 1, Kovačević 1, Stilinović, Markić 10 (3), Pavelić.

Sedmerci: BM 07 5 (2), Gospić 3 (3). Isključenja: BM 07 14, Gospić 4 minute.

Rukometaši Gospića napravili su veliko iznenađenje na gostovanju u Splitu, pogotkom Dražena Petrovića u 59. minuti Gospićani su izborili remi kod jedne od vodećih momčadi prvenstva.

Domaćini su vodili praktički čitavu utakmicu, ali uporni Gospićani nisu se predavali.