1. HRL: Mornar-Crikvenica porazom od Ribola Kaštele ostao prikovan na začelju

Subota, 29. veljače 2020. 21:47 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola: Mornar-Crikvenica - Ribola Kaštela 19:28

MORNAR-CRIKVENICA – RIBOLA KAŠTELA 19:28 (7:15)

MORNAR-CRIKVENICA: Zena, Oroši, Lušić 9, Derossi, F. Daskijević, I. Domijan,  Zdunić 1, Ćupić 7, Car 2, Mijić, Dragičević, Stupar, Turčinov, Prpić, K. Domijan, Brozičević

RIBOLA KAŠTELA: Meštrović, Ilić 1, Milas 2, Malnar, Milković, Krokar 4, Javorčić, Cvjetković 3, Dodig, Mirat, Kovačević 8, Randić, Ivanišević 3, Vujičević 2, Džakula, Mikas 5

Sedmerci: Mornar-Crikvenica 3 (3),  Ribola Kaštela 6 (5)

Isključenja: Mornar-Crikvenica 4 minute,  Ribola Kaštela 10 minuta

Rukometaši Mornar-Crikvenice u 14. kolu Prve lige -  Jug poraženi su na svom terenu od momčadi Ribola Kaštela rezultatom 19:28.

U 9. minuti susreta Luka Čupić izjednačio je rezultat na 3:3 i to je bio kraj pozitivnog perioda za domaću momčad.

Gosti su nakon toga do 23. minute napravili seriju 10:0 i potpuno zagospodarili terenom ne pruživši domaćinima nikakvu šansu za povratak u susret.

U toku čitavog prvog dijela prvo ime susreta je bio gostujući vratar Teo Meštrović, koji je sakupio 9 obrana do kraja poluvremena i potpuno je umrtvio domaće igrače.

U drugom dijelu u nekoliko navrata Kirci su se uspjeli približiti na podnošljivu razliku, 13:18 i 15:20, ali gosti do kraja nisu popuštali i zasluženo slavili, te odnijeli bodove put Kaštele.

U domaćem sastavu prvi strijelac je bio Oliver Lušić sa 9 postignutih pogodaka, a kod Ribola Kaštele 8 pogodaka je postigao Josip Kovačević.