1. HRL: Mornar-Crikvenica poražen u Buzetu i ostao prikovan za dno ljestvice

Subota, 07. prosinca 2019. 21:04 Napisao/la  SC

Utakmica 11. kola: Buzet - Mornar-Crikvenica 28:20

BUZET: Šverko, Petohleb, Klasanović, Jakac 3, Božić, Zonta 1, Valković 3, Vučko 8, I. Šegota 4, Černeka 2, Jović, Prelac 4, Bašić 3, Krbavčić, Perčić, V. Šegota

MORNAR-CRIKVENICA: Zena, Matejčić 1, Oroši, Lušić 7, T. Čupić 2, F. Daskijević, Čirjak 3, Domijan 3, L. Ćupić 1, Car 1, Dokoza, Mijić 1, Derossi 1, Popović, Dragičević

Sedmerci: Buzet  2(2),  Mornar-Crikvenica 1(1)

Isključenja: Buzet 8 minuta,  Mornar-Crikvenica 4 minute

Rukometaši Mornar-Crikvenice u 11. kolu Prve lige Jug na gostovanju u Buzetu poraženi su  rezultatom 20:28.

Crikveničani su susret započeli vodstvom 2:0 i imali aktivan rezultat do 8. minute kada je semafor pokazivao 3:3.

Nakon toga domaćin preuzima igru u potpunosti u svoje ruke, vrlo brzo diže svoju prednost na pet pogodaka razlike i završava poluvrijeme rezultatom 14:9.

U drugom dijelu Buzet je samo održavao prednost i zasluženo slavio rezultatom 28:20.

Ovim porazom Kirci ostaju prikovani za dno ljestvice sa samo 4 boda.

Prvenstvo se nastavlja 15. veljače iduće godine utakmicama 12. kola.