Kozala pobijedila Zadar, Senj i Gospić doživjeli poraze

Subota, 20. studenog 2021. 22:37 Napisao/la  SC
Kozala proslavila pobjedu protiv Zadra

Prva HRL - Jug, 8. kolo

Rukometaši Kozale pobijedili (33:31) su Zadar u dvorani Dinko Lukarić, težak poraz od Zameta u kupu tijekom tjedna na kraju ipak nije ostavio dubljega traga.

Nakon izjednačenog prvoga poluvremena, rukometaši Kozale dignuli su ritam u nastavku utakmice, odmah su stekli prednost koju nisu ispustili do kraja utakmice.

Gospićani i Senjani doživjeli su domaće poraze s time da su Senjani u zadnjih pet minuta ušli u egalu (24:24), ali su Buzećani bolje odigrali završnicu.

Rezultati: Senj - Buzet 25:29, Gospić - Ribola Kaštela 26:36, Kozala - Zadar 1954 33:31