1. HRL: Kozala ostvarila najvredniju pobjedu sezone, Crikvenica nemoćna protiv Osijeka

Nedjelja, 22. studenog 2015. 12:46 Napisao/la  Stjepan Lončarić

Utakmice 9. kola: Crikvenica - Osijek 27:45, Kozala - KTC 33:31

Prva liga rukometaša - 9. kolo

CRIKVENICA - OSIJEK 27:45 (14:23)

Gradska sportska dvorana. Gledalaca: 40.

Suci: Cupek - Kožuhar (Garešnica).

CRIKVENICA: Stupar, Mijić, Dokoza 4, Derossi 10 (1), Car, Daskijević 4, Karaula 2, Benić, Baričević 1.

OSIJEK: Janković 5, Nedić 2, Abramović, Zrno 4, Jurić 3, Ištvanić 2, Kolar, Šaravanja 7, Korpar 8, Radović 8, Stojnović 2, Mihaljević 4, Džijan 5.

Sedmerci: Crikvenica 1 (1), Osijek -.

Isključenja: Crikvenica 4 minute, Osijek 6 minuta.

Crikvenica niti u jednom elementu rukometne igre nije mogla parirati brojnim i uvjerljivo boljim gostima. Rezultat bi moćda bio i viši da glavni gostujući strijelci nisu igrali samo po jedno poluvrijeme.

Šaravanja je sve golove postigao u prvom, a Radović u drugom poluvremenu.

KOZALA - KTC 33:31 (19:13)

Dvorana Dinko Lukarić - Kozala. Gledalaca: 170.

Suci: Čambala (Križ) – Šimić (Sesvete).

KOZALA: Ćaćan, Dunato, Tadić 1, Lučin 4, Jaganjac 14, Bukal 1, Zdunić, Briški 7 (4), Jeličić 3, Tomaš, Anić, Sertić, Negulić 1, Barišić, Loparac, Milih.

KTC: Henigman, N. Predojević 10, Galić 2, Katavić, Babić 3 (2), P. Predojević. Kemenović,. Kamenar, Vrhovec, Valinčić 3, Masnec, Valinčić 3, Masnec, Antunović 5, Taras 8 (3), Bogdan.

Sedmerci: Kozala: 5 (4) KTC: 5 (5).

Isključenja: Kozala: 8 minuta, KTC 12 minuta

Odličnom igrom u drugom dijelu prvog poluvremena, Kozala je početno vodstvo KTC-a (4:7) preokrenula u svoje visoko vodstvo.

Uporni gosti, koje je kao i uvijek u Rijeci predvodio efikasni Predojević, primakli su se Kozali u završnici susreta na samo dva gola razlike.

Odlični Halil Jaganjac držao je u svojim rukama ključeve najvrijednije ovogodišnje prvenstvene pobjede mlade momčadi Kozale.