Subota, 20. veljače 2016. 23:12 Napisao/la  N . D.

Utakmica 15. kola: Zadar - Crikvenica 33:26

Suci: Čaši (Zagreb) i Županić (Križevci)

ZADAR: Perić, Franković, Knežević, Jerak 10, Trbušić, Maršan 1, Pribilović 3, M. Merhar 3, T. Merhar, Travica 7, Atelj, Golem 5, Vukić 1, Barišić 3, Režan, Rogić

CRIKVENICA: Dr. Sertić, Daskijević 2, Mijić, Dokoza 1, Derossi 17, Klić, Da. Sertić 3 , Karaula 1, Benić, Stanić 1, Banušić 1

Sedmerci: Zadar 1(2), Crikvenica 9(9)

Isključenja: Zadar 10 minuta, Crikvenica 4 minute

Rukometaši Crikvenice doživjeli su novi poraz na gostovanju u Zadru kod istoimenog domaćina koji je slavio krajnjim rezultatom 33:26.

Domaćini brzom serijom otvaraju susret sa 4:0, sredinom poluvremena imaju visokih 12:6 i poluvrijeme završavaju u istom ritmu sa 16:10.

Crikveničani se kolko tolko približavaju u 38 minuti na 18:14, ali nikako ne uspijevaju doći do povoljnjijeg rezultata.

Zadrani održavaju rezultat sa stečenom prednosti iz prvog dijela i sigurno osvajaju nova 2 boda.