1. HRL: Crikvenica doživjela novi domaći poraz, Metković rutinski pobijedio

Subota, 13. veljače 2016. 22:45 Napisao/la  Nenad Daskijević

Utakmica 14. kola: Crikvenica - Metković 23:31

CRIKVENICA: Dr. Sertić, Daskijević 3, Mijić, Dokoza, Derossi 8, Klić, Da. Sertić 3, Karaula 2, Benić, Baričević, Stanić 3, Svetić 1, Banušić 3

METKOVIĆ: Jarić, Petrić, V.Koncul 1, A.Dominiković 1, Dodig 1, Vistorop 4, Sršen, Zovko 3, Miletić 2, Bošković, Marević 3, I.Koncul 7, Mataga 1, Marušić, N. Dominiković 8

Sedmerci: Crikvenica 3 (3), Metković 3 (2)

Isključenja: Crikvenica 8 minuta, Metković 10 minuta

U 14. kolu rukometaši Crikvenice izgubili su na domaćem terenu od gostiju iz Metkovića konačnim rezultatom 23:31.

Metkovčani su se pokazali kao vrlo spremna i razigrana momčad kojoj su mladići Crikvenice vrlo teško mogli parirati u toku cijelog susreta. Početnih 1:0 bilo je jedino vodstvo domaćeg sastava.

Gosti su kontrolirali rezultat cijeli susret i deset igrača trenera Marija Bjeliša se upisalo u strijelce. Sedam poena razlike na poluvremenu je bila razlika koja se kretala u toku cijelog susreta.

Jedini period kada su domaći igrači mogli doći do povoljnijeg rezultata bio je u 52. minuti, kada su gosti igrali bez dvojice isključenih igrača. No, i u tim trenucima došlo je do izražaja neiskustvo mladića trenera Egona Paljara, koji nisu uspjeli smanjiti rezultat.

Ipak treba istaknuti očite pomake u igri Crikvenice, kako u obrani tako i u napadu, te veliki doprinos vratar Dražena Sertića, koji je u susretu sakupio 17 obrana.