DRUGA HRL

Rukometašice Zameta postale jesenske prvakinje

Subota, 27. studenog 2021. 20:00 Napisao/la  SC

Sve cure su dale maksimum, ovo je kraj prvenstva, prezadovoljan sam s obzirom na sve okolnosti, rekao je Drago Žiljak, trener Zamećanki

Rukometašice Zameta
Rukometašice Zameta Foto: ŽRK Zamet

Druga liga rukometašica – Zapad, 10. kolo

ZAMET – LOKOMOTIVA 27:26 (11:14)

Dvorana Dinko Lukarić. Suci:  Krasnić, Stipetić (Ogulin)

ZAMET: Mrakovčić, Troskot, Bahtiri, Blažić, Mršić 1, Nekić 7, Tabar 1, Mikolić 3, Pleše, Stanić 3, Jukan, Visković 1, Đuzel, Svast, Masnić 11 (4), Strukar.

LOKOMOTIVA: Mikuličić 2, Fratnik 3 (1), Fureš 1, Grgurić, Kosovac 7, Papić, Zrilić 4, Škalić 1, Žagar 6, Bajkuša, Posavac 2, Bouček, Kraljević, Vrdoljak, Krznar.

Sedmerci: Zamet 4 (4), Lokomotiva 1 (2). Isključenja: Zamet 8, Lokomotiva 10 minuta.

ruktabzene7

Rukometašice Zameta jesenske su prvakinje Druge lige – Zapad.

U odlučujućoj utakmici Zamećanke su na Kozali pobijedile Lokomotivu i to nakon što su u drugi dio utakmice ušle s tri pogotka zaostatka.

Pogotkom razigrane Martine Nekić uspjele su u 55. minuti poravnati rezultat (23:23) i onda u sjajnoj završnici doći do pobjede vrijedne prvog mjesta na polusezoni.

Pohvale svim curama na pobjedi, zadovoljan sam, ostali smo na prvom mjestu. Utakmica za nas prava, igralo se gol za gol, stigli smo u završnici, slatka pobjeda. Sve cure su dale maksimum, ovo je kraj prvenstva, prezadovoljan sam s obzirom na sve okolnosti, komentirao je Drago Žiljak, trener Riječanki.

LIBURNIJA-OPATIJA – KARLOVAC 30:22 (13:10)

Dvorana Marino Cvetković.

Suci: Pešutić (Matulji), Prpić (Kostrena)

LIBURNIJA-OPATIJA: Markov, Vlaše 1, Mihočka 1, Fućak, Hunčak 5, Šegota 5, Hontić 1, Kovačević, Vlahović, Stakorić 7 (5), Tipura 1, Krivičić 4 Ramić, Picco 2, Sabalić, Brusić 3.

KARLOVAC: Ištvanić, Stepić 6 (1), Peretić 2, Kusanić 2, Benić, Kučinić 3, Devčić, Perković, Razumić 2, Krznarić 2, Čović 2, Medved 3, Rajčić, Jurišić, Keča.

Sedmerci: Liburnija-Opatija 5 (5), Karlovac 1 (2). Isključenja: Liburnija-Opatija 2, Karlovac 4 minute.

Golovima Lucije Hontić, Stefani Stakorić i Mije Mihočke domaće djevojke u 21. minuti odvojile su se na 9:6 i do kraja utakmice mirno kontrolirale rezultat za novu pobjedu.

Rezultati 10. kola: Zamet – Lokomotiva 2 27:26, Liburnija-Opatija – Karlovac 30:22, Samobor – Rudar 19:34, Udrnik – Ivanić 20:23.