DRUGA LIGA RUKOMETAŠICA

Dugo Selo za pola sata slomilo Zamet II

Srijeda, 19. prosinca 2012. 12:23 Napisao  Milan Kosanović

Zamet II - Dugo Selo 29:31. Na otvaranju drugog poluvremena gošće su pobjegle na plus deset (8:18)

2. HRL - 11. kolO

ZAMET II – DUGO SELO 29:31 (8:17)

Centar Zamet. Gledatelja: 30. Suci: Bernobić i Kalčić (obojica Rijeka)

ZAMET II: Lopac-Škrinjar, Paurević 3, Delač 3, Mihočka, Tabar 3, Gvoić 1, Toto, Bradanović 1, Jelenović 1, Židek 5, Bukvić 2, Mičijević 4, Matičić 6, Šegota

DUGO SELO: Mamić 2, Kirin 11, Čamber, Grebenar 3, Radovac 3, Sadrić 2, Žaja, Remenar 5, Jakopec, Žerjavić 2, Ivanda, Đurak 2, Pilić, Šebalj, Kuprešak

Sedmerci: Zamet II 2 (2), Dugo Selo 3 (3). Isključenja: Zamet II 2, Dugo Selo 2 minute.

Rukometašice Zameta II nisu uspjele doći do pobjede u zaostaloj utakmici 11. kola Druge lige. Igračice Ede Šmita i Željka Čaglja usred Centra Zamet poražene su od Dugog Sela koji s pobjedom nad Zamećankama nastavlja utrku s Orijent Presoflexom za sam vrh prvenstvene ljestvice.

Dvojica riječkih stratega odlučili su da će utakmicu s Dugim Selom odigrati u kombiniranom sastavu, prvo poluvrijeme tako je su igrale kadetkinje, dok su u drugom na parketu bile prvotimke Mičijević, Tabar, Šegota, Bukvić i Paurević. Ipak, utakmica je bila riješena već u prvom poluvremenu kada su gošće protiv domaćih kadetkinja stvorile prednost od devet pogodaka razlike (8:17). Na otvaranju drugog poluvremena Josipa Mamić svojim prvim golom povisila je prednost Dugog Sela na plus deset (8:18), a sve što su do kraja utakmice uspjele napraviti prvotimke trenera Željka Čaglja bilo je smanjiti zaostatak za gošćama te izgubiti utakmicu s prihvatljivih dva pogotka razlike.