Nedjelja, 24. veljače 2013. 15:50 Napisao/la  SC

Utakmica 13. kola: Orijent Presoflex - Sloga 29:12 (14:3)

Druga liga rukometašica - zapad

ORIJENT PRESOFLEX - SLOGA 29:12

Utakmica 13. kola: Orijent Presoflex - Sloga 29:12 (14:3). Dvorana 3. maj. Gledatelja: 100. Suci: Matejčić i Tomović (oba Rijeka).

ORIJENT PRESOFLEX: Spahić, Dramac, Juričić 2, Marjanović 4, Samardžić 3, Babić 3, Konta 5, Milosavljević 4, Skorić 3, Hodžić, Perić 3, Gršković, Komadina 1, Zugan, Debelić 1.

SLOGA: Bičanić, Bolfek, Mataušić 1, Stričević 6, Gujić, Davidović, K. Lenard 1, Dedić, Petković, Vlašić 1, I. Lenard, Krpina 1, Vojić 1, Matijašić 1.

Isključenja: Orijent Presoflex 2, Sloga 2 minute. Sedmerci: Orijent Presoflex 6 (6), Sloga 2 (2).

Rukometašice Orijent Presoflexa nastavljaju nizati pobjede u Drugoj ligi - zapad, novi bodovi upisani su protiv ekipe Sloga i jedino pitanje je bilo kojom će razlikom Riječanke slaviti.

Podatak da je rezultat u jednom trenutku bio 11:1, odnosno da su gošće do poluvremena zabile samo tri pogotka dovoljno govori o omjeru snaga. Konačnih sedamnaest razlike ujedno je bila i najveća razlika koju su izabranice Sanjina Lučičanina imale u toj utakmici.