2. liga rukometašica - zapad: Murvica, Zamet II i Senia poražene

Nedjelja, 12. listopada 2014. 20:20 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola: Rudar - Senia 25:24, Lokomotiva II - Zamet II 31:20, Murvica - Arena 24:33

Druga liga rukometašica - zapad

RUDAR - SENIA 25:24 (16:12)

Gradska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Marin i Možar (oba Umag).

RUDAR: Načinovič, Knežević 4, Zenković, Mlađen 2, Kelentrić 5, Ma. Zahtila 5, Kos, Mi. Zahtila, Jelčić 2, Jusić 2, Zupičić, Belušić 3, Knapić, Mijatović 2.

SENIA: Legac, Lekaj 7, V. Rukavina 1, Butolo 2, Koričić, Matičić, D. Rukavina, Tomljanović 3, Šarić, Nekić 2, Hajdini 3, Katalinić.

Lokomotiva II - Zamet II 31:20
Rukometašice Zameta II uvjerljivo je poražena na gostovanju protiv Lokomotive II 20:31. Iako je zagrebački sastav bio izraziti favorit za pobjedu, riječke rukometašice pružile us jako lošu predstavu bez učinka vanjske linije.

Rukometašice Senije doživjele su treći prvenstveni poraz u Labinu. Domaće rukometašice imale su kroz prvi dio jedan do dva gola prednosti, da bi na poluvrijeme otišle s četiri gola prednosti. Rudar se zatim dodatno odvojio i u 41. minuti vodio je 22:15. Tada je i Senia proigrala, ali nije uspjela uzeti barem bod.

MURVICA - ARENA 24:33 (11:15)

Gradska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Kasunić i Nikolovski (oba Karlovac).

MURVICA: Antić, Kutija, Ljubanović, Papić, Nježić, Hodžić, Smoljan, Filipović 2, Karačić, Mandekić, Tomić 2, Grozdek 1, Jovanović, Stakorić 9, Tus 5, Butković 5.

ARENA: Kocijančić, Šabić, Šekuljica, Raspudić, Gaborović 9, Jukan, Lorencin, Maras 4, Buršić 1, Erceg, Banović, Mikolić 10, Čivljak 4, Rabar, I. Mikolić 5.

U čvrstoj utakmici, s čak 22 minute isključenja, rukometašice Arene upisale su treću uzastopnu pobjedu, drugu u gostima. Odradile su gostovanje pod Kotorom na krilima raspoloženog dvojca.

Već su do predaha stvorile komotnu razliku, a onda rasterećene u nastavku nastavile rapsodiju i Kiriju ostavile „zaleđenu“ na -9. Fantastična kod gostiju bila je Katja Mikolić sa deset pogodaka, a pratila ju je Ana Maria Gaborović koja je na dva pogotka iz igre realizirala još sedam sedmeraca.