2. liga rukometaša: Senj poražen od Maksimir Pastele, Pećine izgubile u Labinu

Nedjelja, 20. listopada 2013. 17:21 Napisao/la  SC

Utakmice 4. kola: Senj - Maksimir Pastela 20:35, Mladi rudar - Pećine 28:22

Sportska dvorana Robert Barbić Beli. Gledatelja: 120.

Suci: Kuhar (Samobor) - Prelčec (Zagreb).

SENJ: Jeličić, Orlić 3, Uković 4 (1), Štokić 3 (1), Pleša, Brdar 1, Prpić 1, Đekanović, Dobrina, Zrinski, M. Kremenič 1, I. Kremenić, Čosić 3, F. Nekić 3 (1), M. Nekić 2.

MAKSIMIR PASTELA: Marić, Kurtušić 1, Galić 10, Krndelj 5, Konjar 2, Matoic 4 (4), Valentić 2, Bogdanić, Turković, Gudlin 1, Blažević 4, Omazić 1, Semren 5.

Za Maksimir Pastelu, vodeću momčad lige, gostovanje u Senju je ovaj puta već nakon samo petnaestak minuta utakmice, postao ugodan izlet. Velika 0:7 serija nakon izglednih 4:5, rezultirala je već do odmora uvodom u više nego uvjerljiv poraz.

Efikasni Galić, uz korektnu pratnju nekoliko vrlo raspoloženih suigrača, do kraja utakmice domaćina su ostavili na vrlo ozbiljnom, košarkaškom porazu. Do stasanja novih generacija senjskih rukometaša, koji u mlađim uzrasnim kategorijama pokazuju odlične rezultate, ipak će trebati još počekati. (TL)

MLADI RUDAR – PEĆINE 28:22 (14:9)

Gradska dvorana Labin  Gledalaca: 200.

Suci: Matić i Orešković

MLADI RUDAR: Bijelić, N. Franković 8, Gajica 1, A. Franković 3, Privrat, Paliska, Banović 6, Matulja 2, Kruneš, Vi. Gruičić, Griparić 4, Juričić, Kostić, Vl. Gruičić 4

PEĆINE: Balas, Lipović, Konjuh 1, Ukalović 4, Katalinić, Tomaić, Pribanić, Matošević, Sorić, Vučinić 1, Cuculić 3, Nemetz 1, Prskalo 5, Vujović 7

Sedmerci: Mladi rudar 5 (6),  Pećine 6 (9). Isključenja: Mladi rudar 6, Pećine 6 minuta.

Iskusnija momčad Labinjana nije imala većih problema sa gostima iz Rijeke. Od početka do kraja susreta mladi Pećinari nijednom nisu obiljnije zaprijetili Mladom rudaru koji je rutinirano odigrao cijeli susret.