Druga HRL - zapad: Zamećanke svladale Ogulin, Senia uspješna u Rovinju

Nedjelja, 15. prosinca 2013. 17:10 Napisao/la  SC

Utakmice 11. kola: Zamet II - Ogulin 31:21, Rovinj - Senia 31:34. Ogulin nije imao previše šansi u Rijeci. Senia slomila Rovinj u završnici utakmice

Druga liga rukometašica - zapad

ZAMET II - OGULIN 31:21 (15:9)

Gledatelja: 50. Sutkinje: Hanić i Vujić (oboje Zagreb).

ZAMET II: Lopac-Škrinjar, Dundović 1, Stanić 3, Martinović 1, Karlić 1, Jelenović 9, Butković, Bradanović, Zahtila, Židek 10 (4), Silli, Kalčić 2, Jurčić 4, Orešković.

OGULIN: M. Gračanin, Matovina 5, I. Gračanin 4, L. Stipetić 8, Brozović 1, Pribanić 1, Sabljak, Vukelić 1, Ceranić 1 (1), V. Stipetić.

Isključenja: Zamet 10, Ogulin 12 minuta. Sedmerci: Zamet II 6 (4), Ogulin 1 (1).

Rukometašice Zameta II bez većih problema stigle su do novih bodova. Gošće iz Ogulina vodile su samo na 0:1 i 1:2, sve ostalo je pripalo domaćinu. Riječanke su vrlo brzo povele 7:3 i sve ostalo bilo je stvar rutine.

ROVINJ - SENIA 31:34 (17:17)

Dvorana Valbruna. Gledatelja: 80. Suci: Pušćenik i Starčević (oba Rijeka).

ROVINJ: Japundža 11, Sau 4, Oštrić 1, Vidaković 3, Balentović 4, Đuričić 2, Pezić, Ćosić, Perković, Pokrivka, Žufić 6 (1), Petek.

SENIA: Lekaj 11 (7), V. Rukavina, Butolo 4, Koričić, Deželjin, S. Orlić 3, D. Rukavina, F. Orlić, T. Tomljanović 7, Katalinić, Nekić 4, Babić 5, Legac, S. Tomljanović, Butković.

Sedmerci: Rovinj 1 (1), Senia 7 (7). Isključenja: Rovinj 8, Senia 4 minute.

Rukometašice Senije osvojile su dva boda na gostovanju u Rovinju. U zanimljivoj utakmici Senjanke su do pobjede stigle kada su se u 52. minuti odvojile na 28:31.

Naime, domaćin je cijelo prvo poluvrijeme imao prednost, vodio je i 17:14, ali gošće su do kraja prvog dijela uspjele stići do izjednačenja. Senjanke su u nastavku uspjele isključiti dva isključenja domaćina i povest 19:21 u 35. minuti. Ipak, domaćin nije imao namjeru lako odustati i zadržao je korak, ali su Senjanke u završnici bile prejake.