2. HRL: Zamećanke osvojile bodove protiv Murvica, domaće rukometašice kasno krenule

Utorak, 01. prosinca 2015. 18:41 Napisao/la  SC

Rezultati 9. kola, rukometašice: Senia - Samobor 37:30, Murvica - Zamet  II 23:24, rukometaši: Senj - Zagorica 25:24

Druga liga rukometašica - 9. kolo

SENIA - SAMOBOR 37:30 (17:16)

Dvorana Robert Barbić Beli. Gledalaca: 130.

Sutkinje: Pahor - Trbović (Rijeka).

SENIA: Brčić 10 (2), Maričević 8 (2), Rukavina, Lekaj 6, Katalinić, Škrgatić 4, Hajdini 3, Deželjin, Matičić 6, Sučić, Legac.

SAMOBOR: Pilić, L. Haramina, Hofer, Drača 7, Prodanović 5, Vapnar 1, M. Kupres, I. Kupres, Trošelj, Antonić 6, A. Haramina, Katanec 2, Kanceljak 8 (3), Lucević.

U 20. minuti gošće su ozbiljno zaprijetile nimalo bezazlenim vodstvom (12:16). Senia kreće do odmora mnogo bolje, a u drugom poluvremenu odlična domaća sedmorka gradi put do nove uvjerljive pobjede. (T. Lončarić)

MURVICA - ZAMET II 23:24 (10:14)

Gradska sportska dvorana. Gledalaca: 80. Suci: Blašković – Božičević (Ogulin).

MURVICA: Anić, Ljubanović, Papić, Skorić 6, Juričić 2, Smoljan, Filipović 5, Karačić, Mandekić, Tomić 2, Djak, Grozdek, Poslek, Tus 3, Butković 5 (1).

ZAMET: Lopac - Škrinjar, Perčić, Bahtiri, Dunović 1, Martinović, Močibob, Dobrić 3, Kalčić 7, Stanić 2, Toskić 2, Jurčić 5, Karlić 5, Visković 1 (1).

Velikim dijelom utakmice dirigentska palica i realizacija gošći bila je u rukama Antonele Kalčić, ali su njezini i golovi Zameta stali u 50. minuti. Dovoljno da visoko vodstvo (14:20) počne kopniti.

U furioznoj završnici Filipovićka, Skorićka i Butkovićka pokušavaju sustići rezultat, ali vremena za podvig nije bilo dovoljno. (S. Lončarić)

Druga liga rukometaša - 9. kolo

SENJ - ZAGORICA 25:24 (11:11)

Dvorana Robert Barbić Beli. Gledalaca: 120.

Suci: Grubor (Poreč) - Žepčan (Umag).

SENJ: A.Orlić 2, M. Orlić 4, Pavelić 4, M. Krmpotić, Štokić 3, Brdar 1, Čulinović ,J. Ktmpotić, Nekić, Zrinski, Mesić, Katulić 4 (2), Čosić 5, Rukavina 1, Barbić 1.

ZAGORICA: Mutić, Baković,Stojsavljević 3, Vuković 4, Tuđen, Kolibaš 1, Svalina, Filipović Grčić 5, Tomić 9 (1), Zirojević, Brozović 2, Lacić.

Domaći rukometaši tek su polovicom nastavka sustigli gostujuće vodstvo (17:17). U nevjerovatnoj završnici, kada je u samo tri minute postignuto sedam golova, bolje su se snašli domaći rukometaši za svoju drugu prvenstvenu pobjedu. (T. Lončarić)