2. HRL: Senjani odnijeli bodove s Matulja, Mornar i Trsat bez pobjednika

Utorak, 10. studenog 2015. 09:16 Napisao/la  SC

Utakmice 6. kola: Matulji 2001 - Senj 28:30, Mornar - Trsat 25:25

Dvorana Dr Andrije Mohorovičića. Gledalaca: 40.
Suci: Kober (Zagreb) - Sunajko (Dugo Selo).
MATULJI 2001: Brajnović, Štefanec, Dobrinić 2, Mudrić 3, Sladić 9 (2), Feranda 1, Antukić-Kasipović, Bilobrk 1, Francetić 4, Samardžić 3, Perić, Pejatović, Dražul, Slavić 3.
SENJ: Krajcar, A. Orlić 3, M. Orlić 5, Pavelić 5, Brdar 3, Štokić 8, Vlatković, Čulinović, M. Nekić, R. Nekić, Zrinski, Mesić, Kremenić 1, Ćosić 5, Šojat.

Bodovi odlaze u Senj nakon 21 izjednačenja, što zorno govori o dramatici susreta. Domaći rukometaši vodili su u posljednjih deset minuta utakmice (26:24), ali su gosti imali rasploženije strijelce, posebno Štokića, Pavelića i Mislava Orlića u samom finišu susreta.

U srijedu će se ove dvije momčadi ponovno sastati u Senju, u okviru drugog kola ovogodišnjeg kupa regije zapad. (T. Lončarić)

MORNAR - TRSAT 25:25 (13:9)
Crikvenica Gradska sportska dvorana. Gledalaca: 90.
Suci: Božiković - Đurinović (Zagreb).
MORNAR: Zena (12+1), Pavlić, Oroši 5, Matejčić 2, Čupić 7,Jurić 1, Britvić, A. Car, Jelovac 7 (4), K. Car (0+1), Knežević, Domijan 1, Mazzarolli 2.
TRSAT: Rak, Zakšek (9+1), Vundač 1, A. Katić 3, Colić 1, Karadžija 4, Prpić 2, Pavletić, Šćulac 1, Bačić 6 (5), Ujević, Poropat, I. Katić 3, Polić 4.

Veliki rezultatski preokreti obilježili su susret Mornara i novaka Trsata. Domaći rukometaši poveli su u 26. minuti 12:4, a samo petnaestak minuta kasnije Trsat je preokrenuo rezultat (15:18).

Mnogo pogrešaka svih aktera, uključujući i suce, kulminiralo je kroz brojna isključenja, pa i dva crvena kartona. Podjela bodova ipak je najrealniji ishod ne previše kvalitetnog susreta. (S. Lončarić)