DRUGA LIGA RUKOMETAŠICA

Murvica, Zamet II i Senia upisali pobjede

Nedjelja, 19. listopada 2014. 14:28 Napisao/la  SC

Utakmice 4. kola: Lokomotiva - Murvica 23:27, Zamet II - Dubrava 39:36, Senia - Sloga 25:24

Druga liga rukometašica - zapad, 4. kolo

LOKOMOTIVA II - MURVICA 23:27 (15:11)

LOKOMOTIVA II:  Beličev, Živko, Semren 2, Štefanac 2, Kralj, Kapetanović 2, Rakošević 8, Adamić 2, Blanenc, Kos, Andrijanić, Markov, Čurić, Gudelj 4, Rajković.

MURVICA: Antić, Papić 2, Hodžić 6, Smoljan, Filipović 1, Karačić, Mandekić, Uremović 3, Grozdek,Jovanović 1, Tus 5, Stakorić 6, Butković 3, Nježić, Martulaš.

Rukometašice Murvice stigle su do druge pobjede ove sezone, tri boda upisale su  protiv lanjskog prvaka Lokomotive II. Izabranice Mladena Prskala odigrale su dobru utakmicu na uvijek neugodnom gostovanju u Zagrebu upisavši drugu pobjedu u sezoni.

_____________________________________________________________

ZAMET II - DUBRAVA 39:36 (19:14)

Centar Zamet. Gledatelja: 50. Suci: Božiković i Đurinović (oba Zagreb).

ZAMET II: Lopac-Škrinjar, Brkljača 8, Dundović 1, Troskot 1, Stanić 5, Martinović 1, D. Orešković 1, Bukvić, Kalčić 8, Toskić, Jurčić 2, Tibljaš, Dobrić 1, Visković 4, M. Orešković 7.

DUBRAVA: Biloglav, Bužanić 5, Švigač 3, Malić 2, Jelovečki 4, Josipović 6, Knežević 4, M. Tomljanović, Gunjača 9, I. Tomljanović, Bušić 3, Kroupa.

Rukometašice Zameta II pobijedile su Dubravu u utakmici u kojoj su stalno kontrolirale rezultat. Na poluvrijeme su otišle s pet golova razlike, imale su u nastavku i 35:28, a Zagrepčanke su u završnici uspjele ublažiti poraz.

SENIA - SLOGA 25:24 (15:11)

Dvorana Robert Barbić Beli. Gledatelja 200. Suci: Bagarić i Cvetko (oba Zagreb)

SENIA: Legac, Lekaj 3, V. Rukavina, Butolo 3, Koričić, Matičić 8, D. Rukavina, Tomljanović 6, Nekić 3, Babić 2, Katalinić.

SLOGA: Franja, Bičanić 2, Bolfek, Mataušić, Šestak 9, Vujić 3, Petković, Šeketa, Lenard 4, Božić 3, Krpina, Matijaščić 3.

Rukometašice Senije stigle su do prve pobjede u 4. kolu Druge lige - zapad. Senia je odlično otvorila utakmicu, povela 3:1 i 7:4 te održavla prednost. Senjanke su imale i 20:15 u drugom poluvremenu. Tada je došlo do pada u igri, ali gošće nisu uspjele izboriti bod.