2. HRL: Matulji slavili na Trsatu, Zagreb II prejak za Senj, Murvica rutinski protiv Samobora

Ponedjeljak, 16. studenog 2015. 17:58 Napisao/la  SC

Utakmice 7. kola, rukometaši: Trsat - Matulji  2001 27:32, Senj - PPD Zagreb 26:31, rukometašice: Murvica - Samobor 34:22

Druga liga rukometaša - Zapad, 7. kolo

TRSAT - MATULJI 2001 27:32 (11:14)
Dvorana mladosti. Gledalaca: 100.
Suci: Krmek (Rijeka) - Prpić (Kostrena).
TRSAT: Rak, Vundač 3, Čolić 2, Katić 1, Karadžija, Prpić 1, Pavletić 1, Zakšek, Daskijević, Bačić 5, Ujević, Poropat 1, Čuturić 1, Katić 3, Polić 9 (3).
MATULJI 2001: Brajnović, Štefanac, Dobinić, Mudrić 4, Sladić 8, Feranda, Antokić-Kasipović, Bilobrk 3, Francetić 4, Samardžić, Slavić 3, Pejatović 4, Dražul 6

Do prve prvenstvene pobjede na Trsatu zasluženo su došli čvršći i efikasniji gosti. Cijelo vrijeme igrači trenera i vratara Davora Brajnovića bili su u vodstvu.

Tek je polovicom drugog poluvremena Trsat zaprijetio (24:25), ali je nedostajalo smirenosti za rezultatski obrat. (T. L.)

SENJ - PPD ZAGREB II 26:31 (13:16)
Sportska dvorana Robert Barbić Beli. Gledalaca: 100.
Suci: Aušperger (Dugo Selo) - Zeko (Čakovec)
SENJ: Krajcar, A. Orlić 3, M. Orlić 5, Pavelić, Brdar 6, Štokić 5, Vlatković 1, Čulinović, J. Krmpotić, Nekić 2, Zrinski, Ćosić 3, Barbić 1, M. Krmpotić.
PPD ZAGREB II: Gošić, Perković 4, Šehić 4, Vrdoljak, Gošić, Vusić 3, Panjan 1, Strbad 3 (1), Medić 10 (1), Jurman, Turčić 2 (2), Samardžić 4, Negran, Miličević.

Dobra razdoblja u igri Senja početkom oba poluvremena nisu bila dovoljna da naude visokoj gosujućoj momčadi u kojoj je posebno odskakao Medić, prvo ime utakmice.

Uskocima ostaje utjeha da im se u igri uočava vidljivi napredak (T. L.)

Druga liga rukometašica - Zapad, 7. kolo

MURVICA - SAMOBOR 34:22 (16:10)
Gradska sportska dvorana. Gledalaca: 85
Sutkinje: Bagarić - Cvetko (Zagreb).
MURVICA: Antić, Mandekić (11+1) Papić 4, Juričić 4, Smoljan, Filipović 8, Karačić 2, Uremović 2, Tomić 2 (2), Malešević, Grozdek 2, Škorić 4, Poslek, Tus 4, Butković 5 (2).
SAMOBOR: Pilić (2), I. Kupres (4+2),L. Haramina 1, Hofer 5, Drača, Vapnar 1, M. Kupres 2, Trošelj 2, Kozlovec 1, Prodanović, A. Haramina 2, Katanec 1,Kanceljak 4 (2), Tomašković 1, Lucević.

Odličnom igrom početkom utakmice, prva sedmorka Murvice napravila je veliku 11:0 seriju, što je bilo dovoljno da pri rezultatu 16:5, domaći trener počne slati u igru sve svoje igračice.

Filipović, Tus, Jurčić, Butković, Smoljan i Škorić kreirale su veliku uvodnu seriju na utakmici, koju su gošće ublažile krajem prvog poluvremena. (S. L.)